Reklama na stronie
Napisz do nas: info@e-opolskie.eu

Turystyka - ostatnio dodane

Zielony śląsk

Województwo opolskie jest najmniejsze ze wszystkich - 9,4 tys km, i liczy tylko milion mieszkańców. Zajmuje zachodnią część Górnego Śląska (i skrawki Dolnego: powiaty Brzeski, Namysłowski i według niektórych źródeł także Nyski). W potocznej opinii Górny Śląsk to przemysł, kopalnie i huty ale Śląsk Opolski jest inny - owszem, są tu fabryki, skupione na ogół wzdłuż Odry, ale Opolskie to przede wszystkim lasy (zwłaszcza w środkowej i północnej części województwa) i tereny rolnicze, na których wioski na ogół prezentują nietypową dla większości Polski, zwartą zabudowę przypominającą miasteczka.

Polityka prywatności

§.1 Postanowienia ogólne i Administrator Danych

Reklama

Oferujesz noclegi? Prowadzisz gastronomię? A może oferujesz aktywny wypoczynek? Jeśli masz stronę internetową lub jeśli chcesz ją mieć - nasz serwis pomoże w promocji Twojego ośrodka.

Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Promocja regionu

Istotną częścią serwisu jest popularyzacja regionu opolskiego w Polsce.

Dlaczego e-opolskie?

Łączymy nasze pasje z informacjami o regionie: turystycznymi i historycznymi. Przedstawiamy oferty noclegowe powiązane z informacjami o regionie.